Київська територіальна організація

3

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Кагарлику відбулися заходи, до організації та проведення яких активно долучились активісти, прихильники та представники Кагарлицької районної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

У рамках заходів відбулися екскурсії дітей до Галереї Слави та до міського парку, ігри та розваги, святковий концерт та свято фарб.

1 6 5 2 4

Усіх присутніх на святкуванні привітали представники Кагарлицької «Солідарності» Світлана Синюк та Олександр Панюта, які відзначили на святі дітей із найвищими здобутками за рік.

Також для дітей організували цікаву програму у вечірній час біля фонтану на вхідній площі в Кагарлицький парк.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України