Київська територіальна організація

56416916_2323119141298262_4653892451591782400_o

За ініціативи голови Вишгородської районної організації Партії “БПП “Солідарність” Ростислава Кириченка в рамках проведення місяця благоустрою та озеленення Вишгородщини, в районі розпочато акцію “Посади своє дерево”.

“У березні ми відзначили Міжнародний день лісів, а в цьому місяці – День довкілля та Всесвітній день Матері-Землі. Це, безперечно, свідчить про те, що збереження зелених легенів Землі – дуже важлива справа. І тому, спільно з партійцями, було вирішено провести ряд заходів на період благоустрою та озеленення району. 

Один з них стартує вже цього тижня – акція «Посади своє дерево»: працівники Вишгородської районної ради та ЦРЛ, депутати, громадські активісти та усі небайдужі жителі візьмуть участь в озелененні території Вишгородської центральної районної лікарні.” – поділився Ростислав Кириченко.

Дерева та кущі для посадки нададуть лісові господарства Вишгородського району, проте організатори зазначають: “Якщо у земляків є можливість поділитись саджанцями дерев, кущів та багаторічних квітів – це стане справжнім подарунком усій Вишгородській громаді”.

Закликаємо небайдужих мешканців району долучитись до акції та спільними зусиллями облаштувати територію районної лікарні!

Акція відбудеться 12 квітня.
Початок о 12-й годині (біля входу до Вишгородської центральної районної лікарні).

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України