Київська територіальна організація

viber image2

Активісти Обухівської районної організації Партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” активно спілкуються із жителями району та розповсюджують партійну газету з суспільно-політичними новинами України.

“В умовах інформаційної війни дуже важливо розмовляти з громадою та показувати людям реальні досягнення і роботу Президента Петра Порошенка та Уряду.

Саме тому, задля недопущення розголосу неправдивих фактів та хвилі популізму в країні, ми активно спілкуємось із земляками, розмовляємо на теми реформ, що провадяться в Україні, та перспективи нашої держави на майбутні роки.

Важливо розуміти, що крок за кроком спільними зусиллями ми зможемо побудувати Україну такою, про яку щодня мріємо” – діляться враженнями партійці Обухівщини.

viber image4 viber image3 viber image

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України