Київська територіальна організація

31

Завдяки ініціативі Голови Київської територіальної організації Партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” Ігоря Кононенка жителі села Плесецьке, що на Васильківщині, відтепер можуть отримувати якісне медичне обслуговування в новій амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Відкрилася вона ще у вересні місяці, проте днями сюди приїжджали вузькопрофільні спеціалісти (хірург, кардіолог, ендокринолог, окуліст та інші), щоб абсолютно безкоштовно проконсультувати людей і провести діагностику.

4-7-886x540

Раніше на цьому місці була стара будівля, яку взимку, за словами головного лікаря Катерини Марушко, вони опалювали дровами. Зараз це – новий амбулаторний центр на 550 кв. м з сучасним ремонтом, гарними меблями, просторими кабінетами і палатами денного стаціонару.

Медичний заклад розрахований на чотири тисячі жителів сіл Плесецьке, Дзвінкове та Перевіз. І, до речі, тут встановлено два електричні котли, тому дрова вже в минулому.

45179585_2062811123779133_7751266270959370240_n 45374103_2062811177112461_1651194533360173056_n

Ігор Кононенко ділиться: “Коли я тільки почав опікуватися проблемами Київщини, пам’ятаю, як до мене звернулись люди з проханням допомогти. Бо, наприклад, одна літня пані, яка проживає тут в Плесецькому, торік перенесла операцію на серці і була вимушена викликати лікаря до себе додому, бо не мала змоги їздити в район. А один такий особистий приїзд кардіолога коштує не одну сотню гривень.”

Ігор Віталійович наполіг, щоб Плесецьку амбулаторію відбудували практично з нуля:

“Ви й не уявляєте, як цьому вдячні місцеві жителі. Кажуть, що це справжня «лікарня» європейського рівня. Тепер людям більше не треба їздити за десятки кілометрів до лікаря, чи викликали спеціаліста додому, що коштує недешево. Тепер в селі Плесецьке є сучасна амбулаторія, якій може позаздрити навіть район, а люди мають змогу отримувати якісну медичну допомогу за місцем проживання.”

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України