Київська територіальна організація

78867393

12 вересня на базі Богуславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» пройшла зустріч старшокласників з головою Київської обласної державної адміністрації Олександром Горганом. Разом з очільником області до закладу освіти завітали депутат Богуславської райради від “БПП “Солідарність” Оксана Поліщук та керівництво району і міста.

06666992 36932494

Олександр Горган провів з учасниками заходу комунікаційний тренінг, під час якого розповів як стати успішною людиною. За словами губернатора Київщини, основними складовими успіху є довіра, здоров’я, особисті звички, побудова стосунків з іншими людьми, моральні якості особистості та професійна майстерність.

«Час, проведений за книгою, в спортивному залі, відведений на вивчення іноземної мови – це інвестиції у ваше майбутнє», – наголосив Олександр Горган.

Ділячись враженнями від зустрічі, депутат від “БПП “Солідарність” Оксана Поліщук зазначила: «Старшокласники разом з педагогами стали активними учасниками тренінгу, будували життєву траєкторію, ставили цілі на майбутнє. Наприкінці зустрічі Олександр Любомирович побажав молоді успішного майбутнього та подарував закладу сучасний ноутбук».

 

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України