Київська територіальна організація

P_20180614_170220

 

    Сьогодні у Відкритому офісі Партії «Блок Петра Порошенка» «Солідарність» з метою підтримки ефективної комунікації з місцевими організаціями відбулась нарада керівництва Київської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» зі співробітниками громадських приймалень місцевих осередків «Солідарності» Київщини.

На порядку денному розглянули ефективну роботу громадських приймалень Партії, організаційні та питання внутрішнього розпорядку Партії, зокрема тих, що стосуються діяльності місцевих організацій, прийняття до лав Партії нових членів та створення нових первинних осередків.

P_20180614_161847

З огляду на розширення мережі громадських приймалень в області та прийому на роботу нових співробітників, на робочій нараді обговорили питання позиціонування громадських приймалень Партії, ведення належного прийому громадян та посилення комунікації представників «Солідарності» з місцевими жителями.

Керівник секретаріату Київської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Алла Шкуро наголосила на важливості реалізації партійних проектів та посилення партійної активності на місцях, взаємодії з усіма представниками Партії, активу та депутатського корпусу.

P_20180614_163225

Алла Шкуро також зробила чіткі акценти в роботі місцевих осередків Партії, громадських приймалень та їх взаємодії з місцевими громадами.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України