Київська територіальна організація

Дитяче свято Музальов

Вже другий рік поспіль депутат Білоцерківської міської ради, голова фракції «БПП «Солідарність» Олег Музальов організовує святкове дійство у Міжнародний день захисту дітей для юних білоцерківців, які проживають в одному з найвіддаленіших мікрорайонів міста.

Цьогоріч на малюків чекали цікаві ігри, повітряні кульки та солодощі. Позитивні емоції переповнювали не лише дітей, а й їхніх батьків.

Як зазначила Олена Павленко, котра проживає у цьому мікрорайоні та має дитину, яка часто хворіє, приємно, коли свято приходить у кожен дім.

Олена Павленко

«Не завжди маємо можливість відвідати святкові заходи, які відбуваються у центрі міста , – ділиться пані Олена, – тому відрадно, що наш депутат організував це  веселе дійство у нашому мікрорайоні. Окрім організації  свята Олег Олександрович потурбувався і про ремонт дитячого майданчика».

Також голова фракції «БПП «Солідарність» Олег Музальов долучився до акції «Біла Церква – назустріч дітям» та зробив подарунок випускниці БЦСПМШ №16 Тамарі Савченко, яка через складні життєві обставини проживає в родині піклувальника.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України