Київська територіальна організація

4

Першого дня літа за підтримки голови Кагарлицької районної в Київській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутата Київської обласної ради Віталія Карлюка та місцевого партійного активу в Кагарлику пройшло яскраве святкування Міжнародного дня захисту дітей.

3      5

У програмі свята були і змагання на роликових ковзанах та велосипедах, і конкурс малюнків на асфальті, і оригінальна концертна програма. Родзинкою свята для дітлахів став фестиваль фарб «Холі». Приємно, що діти отримали від змагань та конкурсів море задоволення і незабутніх відчуттів, а також отримали призи та подарунки.

1     6

Урочистості продовжилися в  Кагарлицькому будинку культури, де представники Кагарлицької «СОЛІДАРНОСТІ» Світлана Синюк та Олександр Панюта разом із теплими святковими вітаннями відзначили матеріальними заохоченнями обдарованих дітей Кагарличчини.

8     9

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України