Київська територіальна організація

DSC04473

Сьогодні, 23 травня Київська територіальна організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» організувала та провела зустріч молодіжної організації та жіночого крила. Керівник Секретаріату Київської територіальної організації Парії Алла Шкуро та голова молодіжної організації та жіночого крила Київщини Наталія Баласинович привітали учасників заходу з майже усієї Київщини.

DSC04382

«Вітаю усіх присутніх! Сьогоднішній захід – це, насамперед, презентація діяльності молодіжної організації та жіночого крила Партії «БПП «Солідарність». Ми дуже сподіваємось, що приклади успіху та ті можливості, які з’являються у молоді та жінок-політиків, після активізації діяльності в Партії – надихнуть вас на ініціативність.

Для молоді громадська організація «Солідарна молодь» є соціальним ліфтом, в подальшому будівництві кар’єри, а для жінок – це нові знання, можливості в професійній реалізації.

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» – партія влади, яка підтримує та є рушійною силою в реалізації реформ, які розпочаті Президентом та Урядом. Саме «Солідарність» розпочала надважливі реформи в країні та зміни в усіх сферах нашого життя, в тому числі відкриття можливостей для активної молоді та жінок-професіоналів», – сказала Алла Шкуро.

DSC04405

«Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» надає найбільше можливостей для жінок-політиків. Зараз жінок депутатів від нашої Партії, на місцевому рівні, значно більше та це дуже величезний прорив для всіх нас. Але нам ще багато треба працювати в цьому напрямку. Я вважаю, що якщо на всіх рівнях нашої влади буде більше жінок – це 50% успіху для країни.

Свого часу я була дуже активною та ініціативною. Коли я стала головою Васильківської районної ради, люди спочатку це не сприйняли, тому що вони звикли що цю посаду з радянських часів завжди займав чоловік, з величезним досвідом роботи, який всіх знає та в є з комуністичної партії. Але за два роки ситуація змінилась. Зараз наш район дуже стрімко розвивається, і в багатьох показниках він займає перші позиції. Тому я за те, щоб активні жінки об’єднувалися, допомагали одна одній та робили різноманітні благодійні акції», – відмітила Наталія Баласинович.

Президент ГО «Міжнародна дипломатична рада в Україні» Вікторія Ліснича своїм виступом надихнула жінок-партійців на активну діяльність: «Мені надзвичайно приємно буди запрошеною на цей захід. Я впевнена, що за жінками партії «БПП «Солідарність» – майбутнє.

DSC04427

Нещодавно ми організовували в Києві Міжнародний бізнес форум, де були присутні найуспішніші жінки більше ніж з 20-ти країн світу. Мені дуже приємно, що нас підтримали.

DSC04427

Вважаю, що саме жінка буде формувати країну та суспільство. В той же час я бачу, що зараз жінки перебирають на себе роль харизматичного та сильного лідера в суспільстві, але я вважаю, що тільки симбіоз та спільні зусилля чоловіка та жінки можуть привести країну до розквіту. Ми повинні спільно поєднувати наші дії. Тільки гуртування та добрі справи можуть об’єднати нашу націю».

Також захід відвідала гостя з США голова «Масачусетського Союзу жінок- законодавців» Лорен Скрібі. Вона розповіла про діяльність американок у законотворчій діяльності в напрямку гендерного питання та в боротьбі з загрозою сексуального насилля в Америці. Під час виступу Лорен Скрібі, партійці задавали дуже багато питань щодо досвіду США в боротьбі жінок за свої права та чи існує різниця між життям американок в США та українок в Україні.

DSC04447

 

Як виявилось, різниця є, в деяких напрямках ми навіть маємо перевагу, наприклад, в Україні є оплачувана відпустка від 3-х років під час догляданням за дитиною та залишення місця роботи.  В той же час в США відпустка для догляду за дитиною триває тільки 3 місяці, та є не оплачуваним, також за жінкою не залишають місце роботи. Як зазначила Лорен Скрібі, такий порядок дуже важко зламати, адже держава не може вимагати у бізнеса сплачувати кошти жінкам, які тільки народили. Але щодо боротьби з загрозою сексуального насильства, американки значно просунулися, та організація «Масачусетського Союзу жінок- законодавців» має багато розроблених та вже прийнятих законопроектів.

DSC04451

Презентації діяльності молоді Партії та міжнародні можливості для лідерів жіночого та молодіжного крила Партії представили голова ГО «Солідарна молодь» Оксана Гома та генеральний секретар ГО «Солідарна молодь» Дінара Габібуллаєва.

«Головне – це ваша активна діяльність та бажання щось робити та змінювати, адже діяльність плюс можливості дають у сумі результат. Історія становлення ГО «Солідарна» молодь – це активна діяльність наших молодих лідерів з регіонів та наша з Дінарою. Метою нашої організації – є залучення молоді до суспільно-політичної діяльності, сприяння захисту прав і свобод молоді, задоволення їх суспільних, економічних, соціальних, освітніх, культурних, трудових інтересів. Припартійна молодіжна організація – це платформа, що надає багато можливостей, в першу чергу, реалізувати себе як молодий політик, бути причетним до політичних процесів.

DSC04482

Успіх в наше життя приходить тільки завдяки нашому бажанню досягнути розвитку для себе та для своєї країни», – вважає Оксана Гома.

«Ми відкритті для усіх та завжди готові допомогти в реалізації гарної ідеї, але від кожного з вас потрібне тільки бажання щось робити та змінювати. В кожному регіоні в нас працюють активні лідери, які постійно працюють над новими та сучасними проектами, наприклад, це «Школа дебатів», який реалізовується в 21 місті України. Це перший потужний проект «Солідарної молоді», в ході якого учасники отримують навички ораторського мистецтва та дебатування.

DSC04493

Наші проекти спрямовані на євроінтеграцію, освітні процеси, комунікацію, побудову потужної команди. Ми пропагуємо, щоб кожен регіон брав на себе відповідальність і реалізовував ці проекти. Саме через них ми створюємо команди і осередки»,- сказала Дінара Габібуллаєва.

Лідер молодіжного напрямку та жіночого крила Київщини Наталя Баласинович зазначила: «Історії успіху наших молодих лідерів Оксани Гоми та Дінари Габібуллаєвої – вражають та надихають, та є прикладом для нашої молоді. Вони їздять по всій країні та по різним країнам світу, організовують та проводять надзвичайно цікаві акції. Саме така молодь демонструє бажання міняти та розвивати Україну. Об’єктивно в Україні немає жодної політичної партії, яка би так потужно розвивала би молодіжне крило».

DSC04530

По завершенню Алла Шкуро та Наталя Баласинович запропонували партійцям провести найближчим часом зустріч щодо поняття гендерної політики в Україні:

«В українському парламенті менше 12% жінок, навіть в мусульманських країнах більше жінок-політиків. Я вважаю, що ми дуже сильно відстаємо і втрачаємо. У жінок на генетичному рівні закладено відстоювати мир, спокій та процвітання. Тому я пропонує організувати зустріч тих хто зацікавлений на жіночій тематиці та обговорити проведення жіночим крилом Київської територіальної організації Партії благодійних акцій в майбутньому», – сказала Наталя Баласинович.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України