Київська територіальна організація

IMG_3797

Напередодні свята Дня Матері депутати фракції ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» в Ірпінській міській раді Марія Шевченко, Юрій Миронюк, Ігор Ковтун подарували матерям міста чудовий вечір «Мелодія для матері й коханої». Це був творчий вечір славетного українського поета Миколи Луківа.

IMG_3738     IMG_3739

«Ще у 1974 році, ми з колегами літераторами їздили у відрядження до США, — розповідає Микола Володимирович, — Там побачили, як відзначають день матері. Я одразу відчув, що таке свято має бути й у нас. Адже мама то святе для всіх українців. Разом з однодумцями довго над цим працював. І тільки вже в незалежній Україні, ця ініціатива отримала підтримку. З 2000 року ми святкуємо День Матері на державному рівні».

IMG_3744

Сподіваємося такі зустрічі у День Матері стануть для Ірпеня доброю традицією, адже минулого року такий вечір вже проходив у селищі Коцюбинському.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України