Київська територіальна організація

solidarnst_1

Партія “БПП  “Солідарність” висловлює глибоке занепокоєння спробам перешкоджання громадським діячам та службовим особам ТВК в смт Коцюбинське Київської області.

На початку березня 2018 року в селищі відбулося два засідання ТВК, де розглядалось питання відкликання за народною ініціативою селищного депутата Віктора Анісімова. В зв’язку з цим членам ініціативної групи та членам ТВК, які голосували за таке рішення, почали надходити погрози.

Партія “БПП “Солідарність” вважає неприпустимими дії, спрямовані на перешкоджання реалізації громадянами права на відкликання депутата місцевої ради, якщо ця процедура відбувається в законний спосіб. Ми засуджуємо спроби тиску, залякувань та цькувань членів територіальної виборчої комісії та громадських активістів Коцюбинського в зв’язку з їхньою службовою та громадською діяльністю.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України