Київська територіальна організація

P_20171227_154949_vHDR_Auto

27 грудня відбулася прес-конференція за участі переможців виборів до Студениківської, Тетіївської та Узинської ОТГ Київщини, що відбулися 24.12.2017 року.

У конференції взяли участь керівництво партії, голови та депутати новостворених Тетіївської та Студениківської об’єднаних територіальних громад, а саме: Керівник Секретаріату Партії Саврасов Максим Віталійович, депутат Узинської міської ради Гудзенко Євгеній Віталійович, голова Студениківської об’єднаної громади Лях Марія Олександрівна, голова Тетіївської об’єднаної громади Майструк Руслан Володимирович та депутат Тетіївської міської ради Троянська Наталія Іванівна.

Максим Саврасов відкриваючи прес-конференцію зазначив: «В контексті реалізації реформи децентралізації перші місцеві вибори до об’єднаних громад важлива ланка. Адже вони формують основу місцевого самоврядування – сильні громади, які є запорукою сильної держави».

Партія «БПП «Солідарність» докладає максимальних зусиль для реалізації реформи децентралізації, ознайомлення громадян з її засадами та перевагами. Тому важливо, що на виборах представники «Солідарності» очолили Тетіївську і Студениківську об’єднані територіальні громади та здобули 18 депутатських мандатів в створених радах.

Взявши слово, представники новостворених ОТГ поділилися баченням та планами з розвитку громад. «ОТГ – це шанс змінити життя на краще. Це доводилося пояснювати виборцям. Нам було важливо, щоб кожна людина зрозуміла, що таке ОТГ, що це дасть, і що саме від їхнього вибору залежить, яка буде громада», – коментуючи непростий процес формування об’єднаної громади, сказала Марія Лях.

Голова Тетіївської об’єднаної громади Руслан Майструк окреслюючи плани щодо розвитку Тетіївської громади підкреслив: «Прагнемо і будемо докладати максимум зусиль, щоб кожен житель і в кожному куточку нашої об’єднаної громади міг отримати послуги високого рівня». Євгеній Гудзенко наголосив на важливості реформи децентралізації і висловив подяку керівництву нашої держави за такий потужний крок як реформа децентралізації.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України