Київська територіальна організація

1

У місті Кагарлик відбувся захід «Свіча пам’яті», присвячений пам’яті тих, хто загинув мученицькою смертю від лютого голоду 1932-1933 років, пам’яті тисяч українських сіл і хуторів, які припинили своє існування внаслідок величезної трагедії ХХ століття. Серед його учасників – небайдужі жителі міста та сіл Кагарличчини та партійний актив Кагарлицької районної в Київській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

3

У ході заходу хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять невинних жертв голодоморів. Актори театральної студії міського будинку культури та учні школи мистецтв відтворили кадри з життя українців років голодомору та передали все лихоліття голоду, який призвів до глибоких змін в свідомості людей та інстинктів тваринного виживання.

2

«Свіча пам’яті» не залишила байдужим і вразила до глибини душі кожного глядача в залі. По закінченню заходу, біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів відбувся мітинг до Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій. Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку та запалили свічки пам’яті.

Багато трагедій пережив український народ, але страшнішого лиха, ніж Голодомор 1932-1933 років, історія не знає. Це одна з найстрашніших катастроф в історії людства. За своїм вражаючим масштабом Голодомор можна порівняти тільки із втратами нашого народу від Другої світової війни. А ще ж були голодомори 1921-1923, 1946-1947 років!.. Винищення мільйонів українців було сплановано в Кремлі, який і сьогодні є винуватцем десятків тисяч жертв, спричинених агресією проти України. У часи випробувань ми не маємо права забувати уроків минулого, адже історія має гіркий досвід трагічних повторень!..

Схилімо низько голови в скорботну хвилину та вшануємо пам’ять жертв страшного Великого Голоду. Вічна їм пам’ять і вічний покій!

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України