Київська територіальна організація

???

21 листопада біля пам’ятника Героїв Небесної Сотні відбувся мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи.

???

На захід зібралися представники району та громадськості на чолі із головою Сквирської районної ради (Головою Сквирської районної в Київській області організації ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ») Гришою В.В, його заступником Грищенко О.Г., в.о. голови Сквирської райдержадміністрації Славінською О.В. та Сквирським міським головою Скочком В.А. Вони вшанували новий в історії України День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

День Гідності1

Хвилиною Мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні і бійців, що віддали життя за соборність і незалежність України на Сході нашої держави. Волонтери і ветерани АТО запалили лампадки біля пам’ятника Героїв Небесної.

Було вшановано пам’ять загиблих під час Революції Гідності – «Небесної Сотні» та полеглих за визволення України під час АТО на сході покладанням квітів до підніжжя монументу від керівництва району та міста, волонтерів, сквирян.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України