Київська територіальна організація

1

У Кагарлику відбулась чергова сесія міської ради, на початку якої перед присутніми виступили головний лікар Кагарлицької центральної районної лікарні Віктор Кулініченко та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги у Кагарлицькому районі Інна Карапіра.

Вони інформували про перспективи медичної реформи, відповіли на численні запитання. Зокрема, мова йшла про формування Білоцерківського госпітального округу, основні принципи реформування медичної галузі в цілому, як-от введення державної програми медичних гарантій, раціонального використання державних коштів, які виділятимуться для надання конкретної допомоги пацієнтові, а не на утримання «ліжко-місць», можливості з 01 січня 2018 року вибору сімейного лікаря та укладання з ним договору за допомогою електронної системи реєстрації та ведення відносин лікаря та пацієнта «eHealth».

Депутати міської ради – члени фракції «СОЛІДАРНІСТЬ» ініціювали та сприяли позитивному вирішенню питання виділення коштів на придбання для Центру первинної медико-санітарної допомоги ноутбуків із принтерами для не таких вже і майбутніх робочих місць сімейних лікарів.

Керівники медичних установ подякували обранцям кагарлицької громади за увагу і турботу про зміцнення матеріально-технічної бази напередодні практичного старту на місцях медичної реформи.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України