Київська територіальна організація

Фото

22 вересня активісти та представники депутатського корпусу Кагарлицької районної в Київській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» взяли участь в мітингу з нагоди 76-ї річниці початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Другої світової війни та 74-ї річниці форсування Дніпра, що відбувся біля Меморіалу Слави в місті Кагарлик. Традиційно до заходу долучились ветерани Другої світової війни, учасники партизанського руху та небайдужі жителі району.

 

У ході заходу до підніжжя меморіалу було покладено квіти. Перед присутніми серед інших виступили представники депутатського корпусу «СОЛІДАРНОСТІ». Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять усіх загиблих у роки воєнного лихоліття.

 

Пам’ять про героїв, які віддали своє життя і здоров’я задля визволення рідного краю, ніколи не згасне. Вона житиме в численних пам’ятниках, обелісках, назвах вулиць. Вона житиме і в серці кожного, передаватиметься дітям і внукам як символ нерозривного зв’язку поколінь.

 

І особливо сьогодні, коли на рідну землю знову ступив чобіт окупанта – тільки цього разу вже зі сходу,– подвиг ветеранів Другої світової війни є взірцем любові до рідної землі та вірного служіння своєму народові, гідним прикладом для нинішнього покоління захисників України. Спадкоємність поколінь – то є свідчення нездоланної  народної сили, мужності та витримки в суворих випробуваннях. Наш народ не подолати, і перемога засяє над українським краєм!

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України