Київська територіальна організація

2

01 вересня в загальноосвітніх навчальних закладах Кагарлицького району відбулися заходи з нагоди свята Першого дзвоника.

 

Під час урочистостей можна було спостерігати море усмішок та подарунків не лише від дітей дорослим – у вигляді різнобарв’я квітів та щирих побажань, а й від дорослих, серед яких вже традиційно були місцеві депутати від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», школярам.

 

Лунали вітальні слова та вручалися різноманітні подарунки. Так, наприклад, поміж іншого кожна міська школа з ініціативи фракції «СОЛІДАРНІСТЬ» у Кагарлицькій міській раді отримала сертифікат на суму 30 тис. грн на потреби навчального закладу. Після усіх привітань та побажань учнів запросили на перший урок у новому навчальному році.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України