Київська територіальна організація

Більшість депутатів в районній раді люди досвідчені, мудрі. Ми працюємо в інтересах жителів району. І немає значення, від якої партії депутат. Ми потрішечки займаємося будівництвом та ремонтом доріг у Сквирі та в населених пунктах.

 

Голова Сквирської районної ради В.В. Гриша розповів про роботу інтернет-виданню “Моя Київщина”. Коли у листопаді 2015 року я став головою райради, то дізнався, що на жодне приміщення, в тому числі районної ради, немає свідоцтва про власність, музей протягом десяти років не працює, бо знаходиться в аварійному приміщенні, а кінотеатр в Сквирі не функціонує з 1990 року. Не було навіть пристойного приміщення для залу урочистих подій.

 

Зараз багато чого змінилося. Музей через чотири місяці моєї роботи одержав інше відремонтоване приміщення; відновили конкурс “Найкращий населений пункт з благоустрою та охорони громадського порядку”, який свого часу започаткував я, і який, на жаль, не проводився з 2007 року. Крім цього, я відновив футбольну першість району. Також ми виготовили проектно-кошторисну документацію для ремонту кінотеатру, в якому крім кінотеатру, має функціонувати зал урочистих подій, РАЦС та ЦНАП.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України